Hakkımızda

Plastikmakineleri.com MakiMart Makine Marketi platformu

plastikmakineleri.com 2014 yılında kurulmuş, 2019 yılında MakiMart endüstriyel makine marketi bünyesinde çalışmaya başlamıştır. Shanghai , Nanjing, Wenzhou şehirlerinde konuşlu üç makine fabrikası ortaklığında kurulu bir platformdur. Türkçe yayın yapar, Türkiye temsilciliğimiz mevcuttur. (Maske makineleri ve maske talepleri nedeniyle Türkiye temsilciliği adres ve telefonları kaldırdık, lütfen mail ile iletişim kurunuz, sizlere mail ile veya telefon ile dönüş yapmaya gayret edeceğiz. Saygılarımızla )

Neden MakiMart

Platform ortaklarımız kırktan fazla ülkeye makine ihraç ettiler. Uluslararası güven , dostluk ve uygun fiyatlı endüstriyel makineler sunduk.
Çoğunlukla endüstriyel makine alımları peşinatlı sistemdir. Platformdaki tüm satıcıların sözleşmelerinde peşinatınızı garanti altına aldık.
INCOTERM 2010 tam uyumlu sözleşmeler yaptırıyoruz, Sizlerin dil bilmenize, satıcı ile uzun uzun dert anlatmanıza gerek kalmadan, sözleşmenizi alıp ödemenizi yapın yeter.
Coded with WordPress best practices in mind, Modules will give you an amazing looking site easier.
Türk Müşteriler için çok kolay bir ithalat süreci sunduk. Sözleşmeden konşimentoya kadar tüm evrakları otomatik olarak takip eden uluslararası bir ağa sahibiz.
Makine aramak için onlarca fuar gezmenize gerek kalmadan Çin üzerinden her türlü satıcı bilgisini ve ürünlerini ayağınıza getirdik
X