plastikmakineleri.com çok uluslu bir web sitesidir.  Ağırlıklı olarak Uzak Doğuda konuşlanmış seçkin makine fabrikalarının desteklediği ortak bir platformdur.  Global yayın yapmaktadır.

2015 yılında alınan kararla Turkuvaz® Organik Gübre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi Garantör- güvenilir- kurumsal- global marka olması gerekçesiyle Türkiye satış haklarını üstlenmiştir.

Kuruluş amacı : Anlaşmalı Uluslararası Sınırlı Sayıda Makine Üreticisi fabrikaların makinelerini daha uygun fiyatlarla, daha iyi konfügürasyonlarla  Türkiye de yerleşik yatırımcılara profosyonel bir şekilde  Turkuvaz® A.Ş. tarafından sağlanmasıdır.

Stratejisi : Teknoloji transferleri ile yenilikçi projeler üreterek Türkiye de makine sektörüne daha ekonomik ve yenilkçi katkıda bulunmaktır.  Ortaklıklar için Doğu kapısında makine elçiliği misyonunu görev bilmektir.

Türkiye tarafında yasal temsil ve haklar  plastikmakineleri.com adına Turkuvaz® Organik Gübre Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketine aittir.

Çin Halk Cumhuriyeti ve Güney Kore Cumhuriyeti sınırlarında faaliyetleri diğer websitelerinden yayın yaparak devam etmektedir.

İçten Saygı ve Sevgilerimizle

 

 

CART

X