Ağız Yüz Maske Makinesi, ultrasonik alüminyum gövde

Ağız Yüz Maske Makinesi, ultrasonik alüminyum gövde

$29,000.00

Ultrasonik Ağız Maskesi Makinesi hastane maske imalat ve maske yapma üretme makinelerinden maske gövdesi makinesidir. Maske makinaları fiyatları fabrika fiyatıdır. İthal non woven maske makinesidir.

Stokta yok

Karşılaştır

Açıklama

1-  OTOMATİK ULTRASONİK AĞIZ MASKE GÖVDESİ İMALAT MAKİNESİ 

Menşei : Çin Halk Cumhuriyeti

Ağız veya Yüz maskesi hasta maskesi veya toz maskesi gibi adlarla anılan , gövdesi non woven kumaş kulpları lastik veya şerit bant şeklinde yüz maskesi üretimi yapan tam otomatik bir makinedir.

Yeni Teknoloji ürünü ağız ve yüz maskesinin gövde kısmını üreten çoklu ultrasonik ve sıcak mühürleme ile marka basma dahil ileri teknoloji bir makinedir.

Biz global sağlayıcı olarak 30 yıldan fazla bu makineleri üreten fabrikalar dışında tedarikçilik yapmıyoruz. Profosyonel maske imalat makinelerinde yılların tecrübesini kazanmış Çinli grubumuzun bir fabrikası tarafından üretilir. Biz iyi makineler sağlasak bile ana prensibimiz en iyi makine henüz yapılmamış olandır.

2- Maske Makinası Teknik Özellikler:

 

Kapasite 120-150 adet / dakika
Gerilim 220 V, 1 faz
Maske boyutu 17.5 * 9.5 cm
Güç 3.1 kw
Ağırlığı 650 kg
Ana makine (maske makinesi) 2000 x 600 * 1200mm
Ölçüler Besleme çerçeve 1600 * 550 * 1400mm
konveyör kayışı 1770 * 330 * 900 mm

 

Performans ve özellikler:

Dahili zamanlı üretimlerde aynı gün verim alabileceğiniz , Otomatik alarm ve kapatma sayısını ayarlayabileceğiniz , Konveyör çıkışından tek tek maske verme avantajı ile çok iyi kalite kontrol yapmanızı sağlayan bir makinedir.

Hız ayarlanabilir, *Fren fonksiyonlu dişli,*Düşük gürültü, ultrasonik kaynak ile tamamen kalıplanmış maskeler, *üstün performans,Yüksek hızlı isabetli non woven akışı *Maskenin kalınlığı belirli bir aralık içinde ayarlanabilir * Burun uzunluğu ayarlanabilir * Kalıp değiştirilmesi durumunda standart olmayan her maske uzunluğu üretilebilir, Tek ve çift katlı burun maskeleri üretebilir.

 

3- Nonwoven maske makinesi Kullanılan Teknoloji :

 

Maske burun şeridi gerginlik denetleyicisi : Bu cihaz burun şeridinin uzunluktan farklı olmasını önlemek içindir.Burun Şeridi Düz Besleme Cihazı :Burun şerit şeridinin işleme sürecinde düz bir şekilde beslenmesini sağlar .

Bu nedenle bitmiş maske düz ve sanatsal olacaktır.

Nonwoven hammadde sensörleri :  hammadde tükendiğinde makine otomatik olarak duracaktır.

 

Malzemelerin tıkanmasını önlemek için Hammadde gerdiricisini kullanıyoruzMakinamız iki frenleme yolu ile donatılmıştır. Biri kemer sıkıştırma, diğeri vidalama. Ya birini seçebilir veya her ikisini de ihtiyacınıza göre kullanabilirsiniz.EPC Cihazı Non woven rulolarını ayarlamak için EPC cihazı kullanılmıştır.

 

kapı kilidi  , anahtarsız herhangi bir Işçi makineyi başlatamaz.Elektrik Ekipman KutusuCHINT Marka

DELTA Frekans Kontrol Cihazı

Makinenin stabil olması için besleme ve gövde çerçevesi arasına levha koyulmuştur. Çoğu makinede bu düşünülmez. Makine çok stabil hale gelmiştir.

Ek bilgi

Ağırlık 650 kg
Boyutlar 200 × 60 × 120 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Ağız Yüz Maske Makinesi, ultrasonik alüminyum gövde” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir