Meyve Suyu Dolum Makinesi

Meyve Suyu Dolum Makinesi

$19,900.00

Meyve suyu dolum makinesi pipet tüp dolum makineleri içerisindedir. Küçük şekilli tüplere meyve suyu dolumunu otomatik ve dönerli dolum makinası. Ambalaj dolum makineleri fiyatları için mail atınız. likit dolum makinesi, meyve suyu dolum makinaları, meyve suyu dolum makinası fiyatları, meyve suyu dolum makinesi, otomatik sıvı dolum makineleri

Karşılaştır

Açıklama

ŞEKİLLİ MEYVE SUYU  DOLUM MAKİNESİ

Makine Tanımı :
Menşei : Çin Halk Cumhuriyeti
Kalıp Sayısı : 4 kafa dönerli
Otomatik YUMUŞAK TÜP , dolum ve mühürleme işlemlerini yapan, meyve suları, içecek, taze süt, soya sütü, süt, reçel, yoğurt, baharat ve diğer gıda gibi farklı viskozitelerde kullanıma uygundur. Herhangi bir sıvı içeceği ya da jeli bu makinede dolum ve yapıştırma yaptırabilirsiniz. uygulanabilir ve rastgele plastik dış ambalaj seçebilirsiniz. , Dolum, sızdırmazlık ve körleme süreci otomatik makine tarafından bir seferde tamamlanır. Üretim oranı otomatik düzenlenebilir. Bu makine küçük ve orta ölçekli şirketler için ideal bir seçimdir!
Fonksiyonlar ve özellikler:
Bu makine yeni tip fonksiyonlarıyla ve makul yapısıyla özellikle, rahat çalışmaya göre tasarlanmıştır. Paslanmaz Çelik yapıdadır. Manuel olarak şekilli tüpler makineye takılır ve işlem tek bir süreçte tamamlanır. Tüm elektrik ve pnömatik elemanlar, son derece güvenilir uzun ömürlü ve kullanışlı bakım. Kaçak elektrik koruması ile kişisel güvenliğinizi koruma sağlanmıştır.
  Döner konveyör taşıyıcı stili: Bu stil daha fazla poşet yerleştirmeyi sağlar, zaman kazandırır.Emniyet sistemi hem makineyi hem personeli korumaktadır. Tüm makine paslanmaz çelik malzemeden imal, gıda hijyen gereklilikleri, hijyen ve gıda güvenliğine göre uluslararası marka parçaları benimser.
Teknik parametreler:
Üretim kapasitesi : 8000-15.000 Tüp / saat
Dolum Kapasitesi : 25 – 200 ml.
Güç : 3,8 kw
Makina ağırlığı : 500 kg.
Boyut : 2940mm * 740mm * 1720mm
Güç : 220V. – 380 V. 50Hz
Malzeme : Paslanmaz çelik
Paket : Ahşap veya kontrplak ambalajda sevkedilir.

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Meyve Suyu Dolum Makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir