Tam Otomatik yüz maskesi makinesi

Tam Otomatik yüz maskesi makinesi

$54,800.00

Tam Otomatik Maske Makinası fiyatı ve  Non woven Maske Makinesi Özellikleri :  Ağız maskesi makinası dış kulak askısı ve iç kulak askısı ile beraber tam otomatik yüz maskesini üretim makinesidir 

Stokta yok

Karşılaştır

Açıklama

Tam Otomatik Maske Makinası Genel Açıklama :

İçten Kulaklık Kaynaklı – İki hattan Çıkış – 150 adet dakika maximum hız.

Mekanik ve Ultrasonik : Tamamı üretici tarafından üretilir toplama parça değildir.

  Bu makine, dış kulak askısı ve iç kulak askısı yüz maskesini üretmek için tam otomatik bir makinedir. İşlem, hammadde besleme, kulak halkası kaynağı ve burun tel kaynağından bitmiş ürüne kadar tek bir süreçte tamamlanır.

Maske Makinesi Teknik Özellikler :

Otomatik Medikal Yüz Maskesi Makinesi Teknik Özellikler
MakinesiBoyut: 6700 * 3200 * 1680MM
Çıkış: 140-150pcs / dak
Makine ağırlığı: 2000 kg
Voltaj: 220V veya özelleştirilmiş
Güç: 11kw
Makine Malzemesi: % 100 Alüminyum alaşım
Frekans: 60HZ
Kontrol Sistemi: fotoelektrik test sistemi
Üretim süresi: 50 gün

Maske Makinası Özellikleri  :

1. Fabrik Non Woven kumaş beslemeden bitmiş ürüne kadar her parçada sensörler ile donatılmıştır. Makine otomatik alarm sistemini başlatabilir vemakine anormalliği ve malzeme eksikliği meydana gelirse çalışmayı durdurabilir, belirli bir sorun dokunmatik ekranında gösterilebilir ve makine arızasının nedenini aramaya gerek yoktur. İş verimliliğini artırabilir.

  2, Fabrka Profesyonel araştırma ve geliştirme departmanı mevcuttur, yüksek verimlilik ve akıllı otomasyon ile müşterilerin zamandan ve işçilikten tasarruf etmesine yardımcı olabilir.

3  Fabrikada Elektronik departmanı ve CNC departmanı var. Elektronik departman ultrasonik ve devrelerin geliştirilmesinden ve montajından sorumludur. CNC bölümünde birçok torna ve freze tezgahı vardır. Kalite kendimiz kontrol eder ve makine maliyetini düşürür. Böylece müşterilerimize rekabetçi fiyat sağlayabiliriz.                                                                   

4) Teknoloji stratejisi :  çekirdeğini temel almaktadır ve yeni makinenin yanı sıra kalitenin geliştirilmesine de büyük önem vermektedir. Faydalı modeller için 2 patent ve 10’dan fazla patent aldık. KYD, 2016 yılında “Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi” ve “Hükümet tarafından Desteklenen Gelişmiş İmalat Endüstrisi” ni ödüllendirdi.

 

MASKE MAKİNESİ DİKKAT EDİLECEK KONULAR :

  1. Ekipmanın tüm çerçevesi, kalınlaştırılmış alüminyum alaşımlı malzemeden ve eloksallı alüminyum plakalı masa tablasından yapılmıştır. ortak çelik levhadan çok daha dayanıklıdır.
  2. Ekipman, aramızdaki programın geliştirilmesinde güçlü stratejik ve işbirliğine dayalı bir ilişki içinde olan ‘HUADA’ servo motor ve ‘DELTA’ PLC’dir. Dokunmatik ekranını çalıştırma ve otomatik sayma ile kolay kontrol edilen bir ekipmandır.
  1. Acil durdurma sviçleri, operatörlerin güvenliğini sağlayan her cihazda bir metre içinde yer alır.
  1. Ultrasonik stabiliteyi sağlamak için güçlü turbo radyatör ekipman.
  1. Düzgün bir şekilde cihaz, elektrik kablosu ve hava borusunun görünümü, elektrik kablosunun ve hava borusunun iki farklı renkle elektrik ve boru yapılmıştır. Sorunların bertaraf edilmesinde daha kolay ve verimliliği artırabilir.                      
  2. Ekipman, Non Woven tek kullanımlık ürünler için uygundur.  
  3. Satın almadan önce lütfen makine boyutunu ve yerleşim alanınızı onaylayın, ekipman emniyetli ve aynı zamanda serin, kuru ve havalandırılan bir yerde 1-1,5 metre güvenlik açıklığı bırakılmalıdır.
  4.   Müşteri, eğitmek için bir veya iki kaliteli teknisyen  ayarlamalıdır. Eğitimsiz veya profesyonel olmayan teknisyenin ekipman kullanmasına izin verilmeyecektir.
  5.  Genel olarak söylemek gerekirse, ekipman tam bakımla 10 yıl kullanım ömrüne sahiptir.

Ek bilgi

Ağırlık 2000 kg
Boyutlar 670 × 320 × 168 cm

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Tam Otomatik yüz maskesi makinesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir