Makine İthalatı

Makine İthalatı

MakiMart Makine Market ile Çinden makine ithalatı

DİKKAT ! FİYATLARIMIZ ÇİN FABRİKA FİYATIDIR. ADRESE TESLİM FİYAT İÇİN BİZDEN TAHMİNİ HESAPLAMA İSTEYEBİLİRSİNİZ. Çin malı makinelerde yazan fiyatlar Çin teslimat fiyatlarıdır. Seçmiş olduğunuz makinelerden Çin malı olanlar için ithalat işlemleri gerekmektedir. Navlun bedelleri, gümrük vergisi, KDV vergisi, gümrükleme giderleri üzerine eklenmektedir.
Makine İthalatı

ÇİNDEN ELEKTRONİK VE DİĞER TOPTAN ÜRÜN İTHALATLARI

Gözünüze kestirdiğiniz herhangi bir Çin Malı ürün için bizden DANIŞMANLIK-PAZARLIK-İTHALAT MALİYETİ hizmeti alabilirsiniz. Çin Halk Cumhuriyetinde mevcut personelimiz sizin için en uygun pazarlığı yapacaktır. GÜVENİLİRLİK konusunda size ön bilgi verecektir. Kendinizi garantiye almış olursunuz. Çine gitme maliyetinizden kurtulursunuz. Çine seyahat maliyetleri 2500 USD ve üzerinde harcama yapmanıza neden olabilir.
Makine İthalatı

ÇİNDEN GÖRÜNTÜLÜ ÜRETİCİ ARAŞTIRMASI

Çinden bir makine veya toptan bir ürün satın almak istiyorsunuz ancak oraya gitmek hem zaman kaybı hem yüksek maliyetli. Bu tür durumlarla karşılaştığınızda bizim Çindeki bir personelimiz sizin için ilgili üreticiye gider, onunla sohbet eder, canlı görüntüleri size yollar, üreticinin güvenilir olup olmadığını sorgular.
X